Cemeteries

The database of cemeteries and graves of Polish airmen killed or died during the war and after the war, scattered all over the world ...

Searching for object name:

Warszawa - Powązki Cmentarz Wojskowy

Polska
mapa
Wsp.:52.261048131158,20.955229997635
Updated: 2012-12-02

List of Polish airmen (265):

Official Number First name Surname Date of death Grave
Piotr Abakanowicz 1948-06-01 Kwatera: C 18 Rząd: 1, Grób: 15
Franciszek Adamczyk 1936-11-25 Indywidualny, C16/1/2
Bernard Adamecki 1952-08-07 Kwatera C14
Henryk Adamski 1934-12-05 Kwatera: C 20; Rząd: 7, Grób: 2
Lotariusz Paweł Arct 1938-12-13 Grób nr 3, rząd 1, kwatera A-10
Walenty Azarewicz 1930-08-27 B 15;5;2
Władysław Baliński 1934-08-23 Kwatera: C 18; Rząd: 1, Grób: 9
P-2265 Ludwik Bar 1999-02-16 Kwatera: A 3 TUJE Rząd: 3, Grób: 31
Józef Bargiel 1936-12-01 kwatera C 16 rząd 3 grób 1
Antoni Bartkowiak 1922-05-01 kwatera A14, rząd 7, grób 1
704573 Zygmunt Bartkowski 2004-08-21 Kwatera K, rząd 6 A, Grób 45
P-1525 Ignacy Adam Bator 1944-08-03
Teodor Bączkowski 1931-02-06 Rodzinny
Stanisław Belcarek 1941-??-?? foto
P-2696 Włodzimierz Bernhardt 2013-09-29 Kwatera: C 30 Rząd: K 2 - II, Grób: 11
Maksymilian Białogrodzki 1920-08-12 Kwatera 11A, rząd VII, grób 5
Andrzej Billewicz 1937-03-11 Kwatera C16, rząd 2, grób 11
P-1361 Tadeusz Blicharz 2010-03-16 Kwatera: C 30 Rząd: K 1 - III, Grób: 11
Andrzej Błasik 2010-04-10 Kwatera: K II Rząd: 1, Grób: 21
MARIAN BOCZUŁA 1939-09-01 grób nr 9, rząd 7, kwatera B-25
Kazimierz Bogatko 1920-07-28 Kwatera: A 11 Rząd: 1, Grób: 6
Dymitr Borkowski 1933-07-07 Kwatera A10, rząd 3, grób 3/4.
Roman Bolesław Brochwicz 1939-06-20 Kwatera: C 14; Rząd: 7, Grób: 10
MARIAN BROSZ 1942-08-01 grób nr 1a, rząd 3, kwatera C-24
Henryk Stefan Brusch 1937-08-16 Kwatera: C 16; Rząd: 2, Grób: 7
76782 Stanisław Brzezina 1946-02-13 Kwatera: C 30
Wacław Brzezina 1926-04-26 Kwatera: A 16 Rząd: 5, Grób: 10
Marian Buczkowski 1951-11-15 Kwatera C 22, rząd 7, grób 3
Zbigniew Burzyński 1971-12-30 kwatera 14C, rząd V, miejsce 14.
Tadeusz Chwalbiński 1939-06-19 Kwatera C14
Władysław Cichoński 1920-08-12 Kwatera 11A, rząd VII, grób 6
P-0952 Sergiusz Czerni 1995-12-06
Jan Czerwiński 1919-02-23 Kwatera 9AB, rząd IV, grób 45
Tadeusz Ćwikliński 1920-01-22 Kwatera 9AB, rząd XVIII, grób 5
Aleksander Danielak 1972-07-19 Kwatera C14; rząd 6; miejsce 15
Benedykt Dąbrowski 1962-05-22 Kwatera: II B 28 Rząd: 9, Grób: 12
Gustaw Stanisław Dąbrowski 1931-08-18 Kwatera: B 17 Rząd: 3, Grób: 1
Tadeusz Dmoszyński 1937-11-23 Kwatera: C 16; Rząd: 2, Grób: 1
Wiktor Zenon Dobrzański 1944-08-25 Kwatera: B 8 Rząd: 6, Grób: 19
Feliks Dobrzyński 1919-07-23 Kwatera 9AB, rząd X, grób 16
WACŁAW DOLIWA 1944-08-17
Marcin Drozdowski 1919-12-11 Kwatera 9AB, rząd XIV, grób 7
Michał Dudzik 1936-09-10 Kwatera: C 16; Rząd: 5, Grób: 1
Edward Durniewicz 1933-11-18 Kwatera: C 20 Rząd: 3, Grób: 3
76750 Marian Duryasz 1993-03-21 Kwatera B II;rząd 13; grób 2
P-0550 Eugeniusz Ludwik Dyga 2003-02-21 Kwatera: D 20 Rząd: 1 Grób: 2
Michał Dzierżek 1936-09-21 Kwatera: C 16; Rząd: 4, Grób: 3
P-2235 Piotr Etel 1989-??-?? Kwatera: C 30 Rząd: K 1 - I Grób: 11
Piotr Fabjański 1920-12-18 Kwatera 13B, rząd IV, grób 33
KONSTANTY FERIASZWILI 1939-09-12 grób 22, rząd 1, kwatera B-10
P-1550 Henryk Franczak 2006-07-01 Kwatera: C 30 Rząd: K 3 - III Grób: 6
P-2649 Stanisław Zbigniew Franczak 1944-09-11 Kwatera: C 30
Józef Fronc 1936-12-28 Rodzinny; C16/3/2
793412 Ryszard Frycz 1995-06-?? Kwatera: C 30 Rząd: K 1 - I Grób: 7
782807 Adam Tadeusz Fusiarski 2004-??-?? Kwatera C 30; rząd: K 3 - I; grób 9
P-1337 Mieczysław Galicki 2003-05-29 Kwatera: C 30 Rząd: K 2 - III, Grób: 8
JÓZEF GAWIN 1939-09-12 grób nr 17, rząd 16, kwatera B-25
Stefan Jan Gazda 1939-09-05 grób nr 10, rząd 2, kwatera B-25
P-1133 Franciszek Edward Gęsior 1984-12-06 Kwatera: D 4, Rząd: 2, Grób: 2
P-1956 Eugeniusz Stanisław Gęsior 2009-02-24 Rodzinny; D4/2/2
Feliks i Maria Giecewicz 1919-04-06 Kwatera 9AB, rząd VI, grób 27
Juliusz Gilewicz 1943-10-13 Kwatera: A 17 Rząd: 4, Grób: 11
BOLESŁAW WŁADYSŁAW GIZA 1939-09-27 grób nr 2, rząd 7, kwatera C-14
706458 Borys Glazer 1997-04-11 foto
P-1495 Czesław Marian Główczyński 2000-12-17 Kwatera D6; rząd 4; grób 42
MIECZYSŁAW GŁUCHOWSKI 1939-09-05 grób nr 5, rząd 2, kwatera B-25
Antoni Gogolok 1939-06-07 Kwatera: C 14 Rząd: 8, Grób: 6
Stanisław Góralczak 1919-03-29 Kwatera 9AB, rząd V, grób 47
Franciszek Grenda 1920-02-06 Kwatera 9AB, rząd XVIII, grób 46
Eugeniusz Grysiewicz 2004-12-05 Kwatera E, Rząd 11, Grób nr 5
Kazimierz Grzanka 1938-??-?? Kwatera C 16, rz. 2, gr. 3.
P-0191 Roman Grzanka 1943-06-27 Kwatera C 16; rząd 2; grób 3/Symboliczny
P-0384 Józef Grzebalski 1966-12-12 Kwatera: II B 24 Rząd: 1, Grób: 2
WALENTY GRZYBOWSKI 1941-03-15 grób nr 5, rząd 7, kwatera C-26
Marian Guderski 1930-03-29 foto
LEON GUMIŃSKI 1939-09-15
P-0554 Zbigniew Gutowski 2016-03-31 Rodzinny; A 18; 7; 29
Leonard Haber 1934-04-23 Kwatera: C 18; Rząd: 2, Grób: 5
Wilhelm Edmund Hofmokl-Ostrowski 1935-05-29 Kwatera C16, rz. 1, gr. 5.
Zdzisław Hornberger 1936-08-19 Kwatera B21; rząd 4; grób 3
780457 Bronisław Hułas 2006-11-04 Kwatera: D 20 Rząd: 2, Grób: 1
Franciszek Hynek 1958-09-08 kwatera II B 28; 1; 14
HENRYK JACKOWSKI 1939-10-03 grób nr 3, rząd 4, kwatera C-14
705558 Bronisław Stefan Jankowski 1970-09-18 Kw-C14; Rz-5; Gr-12
Kazimierz Jankowski 1920-08-18 Kwatera 11B, rząd IX, grób 33
705558 Stefan Jankowski 1970-09-18 Kwatera: A 23 Rząd: 12, Grób: 7
76745 Bolesław Zenon Jarkowski 1997-09-21 foto
Stanisław Jarociński 1939-06-05 Kwatera: C 14 Rząd: 8, Grób: 4
Franciszek Jarus 1920-08-15 Kwatera 11B, rząd VII, grób 18
JÓZEF JASIECKI 1939-09-12
LESZEK JAZOWSKI 1940-01-21 A10; 7; 3
Stefan Jeznach 1920-08-06 Kwatera: A 11 Rząd: 5, Grób: 25
76838 Józef Maksymilian Jungrav 1952-08-07 Kwatera: II B 28 Rząd: 3, Grób: 22
TADEUSZ KALINOWSKI 1939-09-18 kw. B25; rząd 18; grób 98
Teodor Kazimierczak 1920-01-08 Kwatera 9AB, rząd XVI, grób 46
Jan Kazimierczak 1941-03-15 Kwatera: C 26 Rząd: 4, Grób: 7
P-1411 Józef Lucjan Kępiński 1964-03-26 Kwatera: II B 30 Rząd: 6, Grób: 18
793944 Władysław Aleksander Kisielewski 1977-01-07 Kwatera B35, rząd 2, grób 7
LEOPOLD ANTONI KLESZCZYK 1939-09-05 grób nr 28, rząd 12, kwatera B-25
Zygmunt Klimaszewski 1920-08-13 Kwatera 11A, rząd VI, grób 28
Zygmunt Klimaszewski 1920-08-06 A11; 6; 31
JÓZEF KOŁACIŃSKI 1939-09-25 nr 27, rząd 10, kwatera B-25
P-0699 Wojciech Kołaczkowski 2001-07-18 Kwatera: C 30 Rząd: K 3 - II Grób: 4
76637 Stefan Michał Kołodyński 1973-01-25
P-2342 Zdzisław Kołodziej 1996-01-28 C30;K1-I;4
Jan Komornicki 1929-12-05 Kwatera B15/1/20
Jan Korzeniowski 1939-05-15 Kwatera C14
Tadeusz Kostia ????-??-?? Kwatera: D 22 Rząd: 7, Grób: 3
Stanisław Kowalski 1920-07-08 Kwatera 11A, rząd I, grób 23
P-0934 Piotr Józef Kowalski 2000-??-?? Kwatera C 30; rząd K 2 - III; grób 11
Henryk Kozanecki 1920-08-12 Kwatera 11A, rząd VII, grób 4
708536 Zygfryd Piotr Koziełł 2006-10-29 Kwatera: C 30
Jan Kozłowski 1935-10-09 Kwatera C 16, rząd 8, grób 8.
Tadeusz Kózka 1939-06-19 Kwatera: C 14; Rząd: 8, Grób: 1
P-1505 Zdzisław Krasnodębski 1980-08-03 Kwatera: D 20 KOL I Rząd: 3, Grób: 3
Stanisław Krasowski 1938-09-24 Kwatera C 16, rząd 1, gr. 7.
P-0698 Antoni Krąkowski 1945-08-26 Kwatera: C 30
Aleksander Jerzy Kremieniecki 1935-07-27 Kwatera C16, nr Rzędu: 8, Nr grobu 7
P-1299 Wacław Szczepan Król 1991-06-15 Kwatera: C 30 Rząd: X Grób: 32
BRONISŁAW KRUPA 1941-05-10 grób nr 9, rz,,ad 5, kwatera C-26
P-1910 Maksymilian Kubacki 26-05-2007 Kwatera: C 30 Rząd: X, Grób: 5
Jan Kubalczak 1935-08-30 Kwatera: B 22; Rząd: 5, Grób: 11
Stanisław Kuczyński 1960-08-25 Kw-IIB 28;Rz-9;Gr-22; Rodzinny
784035 Paweł Kulesza 1997-00-00 Kwatera: C 30 Rząd: K 1 - III Grób: 5
Jan Kulza 1937-06-05 Rodzinny; C16/1/1
P-2184 Tadeusz Kwintal 1986-10-16 kwatera B 28 WOJ; rząd 2; grób 22
Stanisław Latwis 1935-05-29 Kwatera: C 18 Rząd: 1A, Grób: 1
WŁADYSŁAW LENARD 1939-09-03 grób nr 6, rząd 2, kwatera B-25
Józef Lewoniewski 1933-09-11 Kwatera: A 17; Rząd: 7, Grób: 1
JÓZEF LIPIŃSKI 1941-06-11 grób nr 2, rząd 8, kwatera C-26
Leon Loria 1932-04-08 Kwatera: B 17 Rząd: 8, Grób: 4
Bronisław Lubański 1920-08-03 Kwatera: A 11 Rząd: 4, Grób: 16
Aleksander Łaguna 1934-10-08 Kwatera: C 20 Rząd: 5, Grób: 2
781215 Jan Adam Sylwester Łańcucki 1972-12-26 Kwatera: II C 28 Rząd: 2 Grób: 2
JAN ŁAPACZYŃSKI 1944-01-08 Kwatera: C 14 Rząd: 7, Grób: 7
P-1492 Witold Łokuciewski 1990-04-17 Kwatera: C 30 Rząd: X Grób: 17
Hipolit Łossowski 1925-02-10 Kwatera: A 12 Rząd: 6, Grób: 1
Stanisław Macek 1938-06-20 Kwatera C 16, rząd 1, grób 12
Gustaw Juliusz Cezary Macewicz 1933-02-01 Kwatera: A 18 Rząd: 1, Grób: 1
KONSTANTY MACKIEWICZ 1939-09-09 grób nr 13, rząd 10, kwatera B-10
MIECZYSŁAW MAJCHRZAK 1939-09-05 kw. B25; rząd 18; grób 97
P-0337 Aleksander Bronisław Majewski 1980-05-06 Kwatera C16;6;6. Rodzinny
Stanisław Malczyk 1933-05-04 B19;7;11 - Zlikwidowany.
EDWARD MALISZEWSKI 1939-09-25 kwatera C-25; rząd 2; grób nr 12
Józef Mamiński 1974-12-11 Kwatera C16
Herbert Marcinkowski 1934-11-12 Kwatera: C 20; Rząd: 7, Grób: 2
Feliks Wincenty Mazak 1997-09-12 foto
Włodzimierz Tadeusz Mąkosza 1939-06-20 Indywidualny
P-0547 Leon Michalski 1979-06-22 Kwatera B 17
709149 Zygmunt Michalski 2005-01-27 foto
P-1608 Bogdan Mijakowski 1942-11-26 Kwatera: C 30
P-1231 Władysław Bonifacy Minakowski 1952-08-07 Kwatera: II B 28 Rząd: 2, Grób: 3
P-1276 Antoni Ernest Mroczkowski 1970-12-26 Kwatera: C 14 Rząd: 5, Grób: 13
Władysław Muklewicz 1920-07-27 Kwatera 11B, rząd II, grób 21
KAZIMIERZ MURAWSKI 1939-10-03 grób nr 20, rząd 7, kwatera C-14
P-1417 Michał Najbicz 1993-??-?? Kwatera: C 30 Rząd: K 1 - I Grób: 8
Nieznane Nieznane ?-?-? C14; 8; 2
Edmund Norwid-Kudło 1931-01-23 Kwatera B15; Rząd 7
KAZIMIERZ NOWAK 1939-09-18 grób nr 117, rząd 9, kwatera B-27
KAZIMIERZ MARIAN NOWAK 1939-10-04 Kw. B-10;Rz. 1;Gr. 12 Tabl.
83176 Franciszek Obuch 1994-03-02 Kwatera: C 30
Mahomet Obuchowski 1934-10-12 kwatera A33, rząd 1, grób 1/2
Tadeusz Odrowąż-Pieniążek 1935-07-27 Kwatera C16, Nr Rzędu 8, Nr grobu 6
780121 Wacław Władysław Olechowski 1988-06-04
P-1095 Ignacy Olszewski 2004-09-16 Kwatera: C 30 Rząd: X Grób: 17A
Mieczysław Leonard Olszewski 1939-09-01 Kwatera B25; 2; 44.
P-2712 Zdzisław Ołtarzewski 1972-03-16
P-0011 Aleksander Romuald Onoszko-Jacyna 1994-07-08 foto
P-0940 Kazimierz Dr Opacki 1955-08-20 Kwatera A19; rząd 6; grób 25/26
Karol Orłoś 1931-07-25 Kwatera: B 17 Rząd: 1, Grób: 11
76641 Józef Orłowski 1976-11-05 Kwatera: II B 24 Rząd: 6 Grób: 2
P-2372 Jan Orzechowski 1958-07-22 Kwatera: C 22 Rząd: 2, Grób: 6
76705 Antoni Ostowicz 1940-08-11 Kwatera: C 30; Symboliczny
P-0786 Tadeusz Aleksander Owczarski 1976-05-25
MICHAŁ PAPIERSKI 1939-09-04 Grób nr 8, rząd 4, kwatera A-17
Edmund Papis 1933-11-18 Kwatera: C 20 Rząd: 3, Grób: 2
781181 Mieczysław Pawlikowski 1978-12-28 Kwatera: D 12 Rząd: 2, Grób: 2
784150 Aleksander Pawłowski 2006-11-12 Kwatera: C 30 Rząd: K 3 - I, Grób: 4
76618 Stanisław Piątkowski 1940-10-25 foto
Edmund Piorunkiewicz 1989-09-16 Rodzinny
Anatol Piotrowski 1939-09-01 A-10; 1; 4
Jan Pluta 1938-06-08 Kwatera C16
P-0309 Stanisław Józef Płachciński 2000-08-04 Kwatera: C 30 Rząd: K 3 - I, Grób: 2
780012 Józef Podgórzak 1942-06-07 Kw-II B 28; Rz-9; Gr-22 Symboliczny
Romuald Podwysocki 1986-12-05 Rodzinny; A41; 2; 26
Stanisław Pogorzelski 1920-03-23 Kwatera 9AB, rząd XXI, grób 17
82498 Stanisław Aleksander Pokrzywnicki 1993-11-20 Kwatera: G Rząd: 1 Grób: 21
Marian Polkowski 1919-12-21 Kwatera 9AB, rząd XIV, grób 18
782585 Witold Bogusław Pomarański 1999-01-22 Kwatera: C 30 Rząd: K 2 - I Grób: 10
793307 Leon Powsiński 1966-07-26 Kwatera: C 14 Rząd: 3, Grób: 2
Władysław Proszek 1919-04-03 Kwatera 9AB, rząd VI, grób 26
782678 Tadeusz Próchnicki 1971-05-09 Kwatera: C 30; Symboliczny
709181 Edmund Próchnicki Kwatera: C 30
Edward Przegaliński 1938-04-08 Kwatera: B 10; Rząd: 10, Grób: 1/2
Bronisław Pyć 1936-05-02 Kwatera: B 21; Rząd: 6, Grób: 7
P-0663 Gerard Karol Antoni Ranoszek 1992-07-17 Kwatera: D 20 KOL I Rząd: 3 Grób: 2
P-0572 Tadeusz Henryk Rolski 1991-09-27 Kwatera: C 30 Rząd: X Grób: 29
Marian Romeyko 1970-03-10 Kwatera: B 18 Rząd: 4, Grób: 10
MIECZYSŁAW ROMICKI 1939-09-02 grób nr 3, rząd 8, kwatera A-8
Piotr Roziński 1920-12-09 Kwatera 13A, rząd V, grób 34
704326 Tadeusz Ruman 2009-05-16 Kwatera: C 30
P-0756 Jan Rusin 1972-09-20 Kwatera: C14 WOJ. Rząd: 1 Grób: 11
709194 Bronisław Michał Rut 2010-12-14 Kwatera: C 30 Rząd: K 1 - II, Grób: 9
Roman Rypson 1953-04-28 Kwatera: A 30 Rząd: PÓŁKOLE II, Grób: 12
Jerzy Rzewnicki 1936-09-07 Kwatera C16, rz. 4, gr. 2.
Jerzy Rzewnicki 1936-11-07 Kw-C16; Rz-4; Gr-2
Stanisław Sawczuk 1937-07-30 Kwatera: B 21 Rząd: 2, Grób: 16
P-0596 Tadeusz Władysław Sawicz 2011-10-19 Kwatera: C 30 Rząd: X, Grób: 18 B
Mieczysław Sioch 1938-06-20 Kwatera C 16, rząd 1, grób 11
76710 Stanisław Skalski 2004-11-12 Kwatera: A 29 Rząd: TUJE Grób: 3
Rudolf Skawiński 1920-08-09 Kwatera 11B, rząd V, grób 20
Władysław Snacki 1957-06-16 Kwatera: A 30 Rząd: PÓŁKOLE II, Grób: 6
P-0745 Eugeniusz Sokołowski 1994-08-03 Kwatera: C 30 Rząd: X Grób: 18
76673 Zygmunt Bohdan Sokołowski 1953-08-29 Kwatera: A 29, Rząd: PÓŁKOLE I, Grób: 6
Jan Starzyński 1920-08-12 Kwatera 11A, rząd VII, grób 7
Ignacy Szatkowski 1920-04-13 Kwatera 9AB, rząd XXII, grób 23
P-0992 Władysław Szczęśniewski 1973-07-22 Kwatera: II C 28 Rząd: 5, Grób: 9
Jerzy Bolesław Szrajer 1936-11-07 Kwatera C16, rząd 4, grób 1
Jan Bolesław Szurlej 1932-03-16 Kwatera B 17; Rz-1; Gr-21
Stanisław Szustak 1938-05-19 Rodzinny; C16/1/3
Józef Szustak 1954-01-13 Rodzinny; C16/1/3
Piotr Szyja 1920-12-07 Kwatera 13A, rząd IV, grób 33
P-1626 Jerzy Szymankiewicz 2003-06-10 Kwatera: C 30 Rząd: X Grób: 18 A
Szczepan Ścibior 1952-08-07 Grób symbol.
P-2375 Leonid Teliga 1970-05-21 Kwatera A32, rząd 2, grób 8
Eugeniusz Tromszczyński 1922-02-07 kw. A14-7-28
Andrzej Ujejski 1931-08-17 Kwatera C16
LEOPOLD URBANEK 1939-09-13 A17/7/4
Ryszard Walentiukiewicz 1937-11-23 Rodzinny; C16/2/2
Jan Walkiewicz 1920-11-19 Kwatera B13, rząd VIII, grób 1
Wacław Wardejn 1929-08-02 B20/8/1; Rodzinny
P-1010 Antoni Stefan Wayda 1976-07-14 Kwatera: II B 7 Rząd: 2, Grób: 1; Rodzinny;
Ludwik Weinolt 1938-10-26 Kwatera C16
P-0972 Józef Werakso 1978-01-09 Kwatera: II C 11 Rząd: 2, Grób: 9
STANISŁAW WESOŁOWSKI 1939-09-05 kw. B25; rząd 18; grób 93
Jerzy Józef Wieniawa-Długoszowski 1931-05-11 Kwatera: A 15 Rząd: 3, Grób: 12
P-0606 Mieczysław Wiórkiewicz 1987-01-31 Kwatera: A 41 Rząd: 3 Grób: 23
Józef Wiśniewski 1938-04-28 Kwatera: B 23 Rząd: 3, Grób: 28
Andrzej Wiśniowski 1937-08-16 Kwatera: C 16;Rząd: 2, Grób: 8
76730 Stefan Witorzeńć 1994-12-31 Kwatera: C 30
Andrzej Włodarkiewicz 1939-08-10 Kwatera: C 14; Rząd: 7, Grób: 1
P-0953 Wacław Franciszek Włosiński 1983-02-19 Kwatera: D 14 Rząd: 2, Grób: 19
794077 Edward Lech Wojczyński 1960-11-22 Kwatera: II B 28 Rząd: 10, Grób: 25
Jan Wojtowicz 1939-03-27 Kwatera: C 14 Rząd: 8, Grób: 8
Julian Józef Wolski 1936-09-10 kwatera C16, rząd 6, grób 1
B.D. Wójcik 1920-08-06 Kwatera 11A, rząd V, grób 31
76773 Antoni Witold Wronka 1988-10-30 kwatera D4, rząd 6, grób 14
STANISŁAW WRZOSEK 1939-09-26 kw. B25; rząd 18; grób 93
P-2096 Kazimierz Wünsche 1980-07-10 Kwatera: B 39 Rząd: 9 Grób: 6
P-1584 Mieczysław Wyszkowski 1976-05-28 Kwatera: C 32 Rząd: 6 Grób: 5
706084 Zdzisław Zakrzewski 2013-03-21 Kwatera: C 30 Rząd: X, Grób: 34 B
MICHAŁ ZAREMBA 1939-09-09
Stanisław Zawadzki 1931-02-23 B15/8/11
783928 Antoni Zawiasa 1976-12-24 Kwatera: C 15 Rząd: 1, Grób: 11
Michał Mieczysław Zawitkowski 1939-03-27 Kwatera: C 14; Rząd: 8, Grób: 9
Władysław Zieliński 1935-02-04 Kwatea C16; rząd 7; miejsce 6
Stanisław Ziółkowski 1934-04-23 Kwatera: A 10; Rząd: 2, Grób: 9/10
Stanisław Ziółkowski 1939-06-15 Kwatera: C 14; Rząd: 8, Grób: 5
P-1382 Jan Eugeniusz Ludwik Zumbach 1986-01-03 Kwatera: D 4 Rząd: 3 Grób: 2
Feliks Jan Żbikowski 1933-05-04 B19/7/12
Roman Żelazko 1920-07-10 Kwatera 11A, rząd I, grób 12
Zygmunt Żelichowski 1938-03-22 Kwatera: C 16 Rząd: 2, Grób: 5
Stefan Żochowski 1920-08-06 Kwatera: A 11 Rząd: 5, Grób: 26
Tadeusz Żukiewicz 1931-08-17 Kwatera: A 10 Rząd: 3, Grób: 1
781600 Antoni Józef Żychowski 1980-02-11 Kwatera: C 30 Rząd: K 1 - I Grób: 3
Source
Ku czci poległych lotników. Księga pamiątkowa. Praca zbiorowa pod naczelną redakcja mjr dypl. pil. Mariana Romeyki. Warszawa 1933.
Wyszukiwarka cmentarna - Warszawskie cmentarze.
 
Gallery
Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka Fotka